Workspaces Access (1.1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Label
be: Подпіс

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Operation
be: Аперацыя
