Workspaces Access (1.1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Label
bg: Заглавие

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Operation
bg: Действие
