Workspaces Access (1.1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Label
da: Etiket

en: Add content
da: Tilføj indhold

en: Custom
da: Tilpasset

en: Operation
da: Handling

en: Edit content
da: Redigér indhold

en: Field Name
da: Feltnavn

en: Delete content
da: Slet indhold
