Workspaces Access (1.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Label
eu: Etiketa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu
