Workspaces Access (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Label
hr: Oznaka

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Operation
hr: Operacija
