Workspaces Access (1.1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Add content
id: Tambah konten

en: Custom
id: Tersuai

en: Operation
id: Operasi

en: Edit content
id: Sunting konten

en: Delete content
id: Hapus konten

en: Workspace ID
id: ID ruang kerja
