Workspaces Access (1.1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Label
kk: Атауы

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Operation
kk: Операция
