Workspaces Access (1.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
