Workspaces Access (1.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Label
ku: پێناس

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Operation
ku: کردار
