Workspaces Access (1.1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Custom
lt: Savitas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį
