Workspaces Access (1.1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Operation
lv: Operācija

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu
