Workspaces Access (1.1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Operation
nl: Bewerking

en: Add Content
nl: Inhoud toevoegen

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Workspace ID
nl: Werkruimte-ID
