Workspaces Access (1.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Operation
oc: Operacion

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut
