Workspaces Access (1.1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Label
pl: Etykieta

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Custom
pl: Własne

en: Operation
pl: Czynność

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Delete content
pl: Usuń zawartość

en: Workspace ID
pl: ID obszaru roboczego
