Workspaces Access (1.1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Label
ro: Etichetă

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Custom
ro: Personalizat

en: Operation
ro: Operație

en: Delete content
ro: Ștergeți conținut
