Workspaces Access (1.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Custom
sk: Vlastná

en: Operation
sk: Operácia

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah
