Workspaces Access (1.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Add content
ta: உள்ளடக்கத்தைச் சேர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Operation
ta: செயல்
