Workspaces Access (1.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
