Workspaces Access (1.1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Custom
tr: Özel

en: Operation
tr: İşlem

en: Add Content
tr: İçerik Ekle

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: Delete content
tr: İçeriği sil

en: Workspace ID
tr: Çalışma alanı ID'si
