Workspaces Access (1.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Operation
ug: مەشغۇلات
