Worldmap (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (83 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Egypt
da: Ægypten

en: Palestine
da: Palæstina

en: Brazil
da: Brasilien

en: Libya
da: Libyen

en: Poland
da: Polen

en: Turkey
da: Tyrkiet

en: Germany
da: Tyskland

en: Albania
da: Albanien

en: Algeria
da: Algeriet

en: Armenia
da: Armenien

en: Australia
da: Australien

en: Austria
da: Østrig

en: Azerbaijan
da: Aserbajdsjan

en: Belarus
da: Hviderusland

en: Belgium
da: Belgien

en: Bulgaria
da: Bulgarien

en: Cambodia
da: Cambodja

en: Cameroon
da: Cameroun

en: Cape Verde
da: Kap Verde

en: Central African Republic
da: Den Centralafrikanske Republik

en: Chad
da: Tchad

en: China
da: Kina

en: Comoros
da: Comorerne

en: Cyprus
da: Cypern

en: Denmark
da: Danmark

en: Estonia
da: Estland

en: Ethiopia
da: Etiopien

en: France
da: Frankrig

en: French Guiana
da: Fransk Guyana

en: Georgia
da: Georgien

en: Greece
da: Grækenland

en: Greenland
da: Grønland

en: Hungary
da: Ungarn

en: Iceland
da: Island

en: India
da: Indien

en: Indonesia
da: Indonesien

en: Iraq
da: Irak

en: Ireland
da: Irland

en: Italy
da: Italien

en: Kazakhstan
da: Kasakhstan

en: Kyrgyzstan
da: Kirgisistan

en: Latvia
da: Letland

en: Lebanon
da: Libanon

en: Lithuania
da: Litauen

en: Madagascar
da: Madagaskar

en: Maldives
da: Maldiverne

en: Mauritania
da: Mauretanien

en: Mongolia
da: Mongoliet

en: Morocco
da: Marokko

en: Netherlands
da: Nederlandene

en: New Caledonia
da: Ny Caledonien

en: Norway
da: Norge

en: Papua New Guinea
da: Papua Ny Guinea

en: Philippines
da: Filippinerne

en: Reunion
da: Réunion

en: Romania
da: Rumænien

en: Russia
da: Rusland

en: Saudi Arabia
da: Saudi-Arabien

en: Seychelles
da: Seychellerne

en: Slovakia
da: Slovakiet

en: Slovenia
da: Slovenien

en: South Africa
da: Sydafrika

en: Spain
da: Spanien

en: Sweden
da: Sverige

en: Switzerland
da: Schweiz

en: Syria
da: Syrien

en: Tajikistan
da: Tadsjikistan

en: Trinidad and Tobago
da: Trinidad og Tobago

en: Tunisia
da: Tunesien

en: United Arab Emirates
da: De Forenede Arabiske Emirater

en: United Kingdom
da: Storbritannien

en: United States
da: USA

en: Uzbekistan
da: Usbekistan

en: Croatia
da: Kroatien

en: Macedonia
da: Republikken Makedonien

en: Ivory Coast
da: Elfenbenskysten

en: Serbia
da: Serbien

en: Uses
da: Bruger

en: Available countries
da: Tilgængelige lande

en: South Sudan
da: Sydsudan

en: Canary Islands
da: Cookøerne
