Worldmap (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (90 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Egypt
fi: Egypti

en: New Zealand
fi: Uusi-Seelanti

en: Cuba
fi: Kuuba

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Jamaica
fi: Jamaika

en: Japan
fi: Japani

en: Poland
fi: Puola

en: Portugal
fi: Portugali

en: Turkey
fi: Turkki

en: Germany
fi: Saksa

en: Afghanistan
fi: Afganistan

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Austria
fi: Itävalta

en: Azerbaijan
fi: Azerbaidzhan

en: Bahamas
fi: Bahama

en: Belarus
fi: Valko-Venäjä

en: Belgium
fi: Belgia

en: Cambodia
fi: Kambodža

en: Cameroon
fi: Kamerun

en: Canada
fi: Kanada

en: Cape Verde
fi: Kap Verde

en: Central African Republic
fi: Keski-Afrikka

en: China
fi: Kiina

en: Colombia
fi: Kolumbia

en: Comoros
fi: Komorit

en: Congo
fi: Kongo

en: Cyprus
fi: Kypros

en: Denmark
fi: Tanska

en: Estonia
fi: Viro

en: Ethiopia
fi: Etiopia

en: Finland
fi: Suomi

en: France
fi: Ranska

en: French Guiana
fi: Ranskan Guiana

en: Greece
fi: Kreikka

en: Greenland
fi: Grönlanti

en: Hungary
fi: Unkari

en: Iceland
fi: Islanti

en: India
fi: Intia

en: Iraq
fi: Irak

en: Ireland
fi: Irlanti

en: Italy
fi: Italia

en: Jordan
fi: Jordania

en: Kazakhstan
fi: Kazakstan

en: Kenya
fi: Kenia

en: Kyrgyzstan
fi: Kirgisia

en: Lebanon
fi: Libanon

en: Lithuania
fi: Liettua

en: Luxembourg
fi: Luxemburg

en: Madagascar
fi: Madagaskar

en: Malaysia
fi: Malesia

en: Maldives
fi: Malediivit

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Morocco
fi: Marokko

en: Mozambique
fi: Mozambik

en: Netherlands
fi: Hollanti

en: New Caledonia
fi: Uusi-Kaledonia

en: Norway
fi: Norja

en: Papua New Guinea
fi: Papua-Uusi-Guinea

en: Philippines
fi: Filippiinit

en: Russia
fi: Venäjä

en: Rwanda
fi: Ruanda

en: Saudi Arabia
fi: Saudiarabia

en: Seychelles
fi: Seychellit

en: South Africa
fi: Etelä-Afrikka

en: Spain
fi: Espanja

en: Suriname
fi: Surinam

en: Sweden
fi: Ruotsi

en: Switzerland
fi: Sveitsi

en: Syria
fi: Syyria

en: Tajikistan
fi: Tadžikistan

en: Tanzania
fi: Tansania

en: Thailand
fi: Thaimaa

en: Trinidad and Tobago
fi: Trinidad ja Tobago

en: Ukraine
fi: Ukraina

en: United Arab Emirates
fi: Yhdistyneet arabiemiirikunnat

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Yemen
fi: Jemen

en: Zambia
fi: Sambia

en: Fiji
fi: Fidži

en: Croatia
fi: Kroatia

en: Macedonia
fi: Makedonia

en: Ivory Coast
fi: Norsunluurannikko

en: Timor-Leste
fi: Itä-Timor

en: Uses
fi: Käyttää

en: Available countries
fi: Valittavissa olevat maat

en: South Sudan
fi: Etelä-Sudan

en: Canary Islands
fi: Kanarian saaret
