Worldmap (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Israel
mn: Израйл

en: Iran
mn: Иран

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Tonga
mn: Тонга

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: France
mn: Франц улс

en: Latvia
mn: Латви

en: Mongolia
mn: Монгол улс

en: Nauru
mn: Науру

en: Fiji
mn: Фижи
