Worldmap (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Settings
mr: संरचना

en: Namibia
mr: नामिबिया

en: Israel
mr: इस्राईल

en: Palestine
mr: पॅलेस्टीन

en: Iran
mr: ईराण

en: New Zealand
mr: न्यूज़ीलॅंड

en: Tonga
mr: टोंगा

en: Cuba
mr: क्यूबा

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: Chile
mr: चिली

en: Japan
mr: जपान

en: Turkey
mr: टर्की

en: Fiji
mr: फिजी
