Worldmap (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (126 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Israel
sk: Izrael

en: Palestine
sk: Palestína

en: Iran
sk: Irán

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Cuba
sk: Kuba

en: Brazil
sk: Brazília

en: Chile
sk: Čile

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Libya
sk: Lýbia

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Singapore
sk: Singapúr

en: Turkey
sk: Turecko

en: Germany
sk: Nemecko

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: Andorra
sk: Andora

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Azerbaijan
sk: Azerbajďžan

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Canada
sk: Kanada

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Chad
sk: Čad

en: China
sk: Čína

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Comoros
sk: Komory

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Djibouti
sk: Ďžibuti

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Finland
sk: Fínsko

en: France
sk: Francúzsko

en: French Guiana
sk: Francúzska Guayana

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Iceland
sk: Island

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Lesotho
sk: Lesoto

en: Liberia
sk: Libéria

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Moldova
sk: Moldavsko

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

en: Nauru
sk: Nauruština

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Norway
sk: Nórsko

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Qatar
sk: Katar

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Seychelles
sk: Seychelly

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Somalia
sk: Somálsko

en: South Africa
sk: JAR

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syria
sk: Sýria

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sk: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: Yemen
sk: Jemen

en: Fiji
sk: Fidžijčina

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Macedonia
sk: Macedónsko

en: Ivory Coast
sk: Pobrežie Slonoviny

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Timor-Leste
sk: Východný Timor

en: Uses
sk: Používa

en: Available countries
sk: Dostupné krajiny
