Worldmap (1.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Israel
my: အစ္စရေး

en: Iran
my: အီရန်

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: Cuba
my: ကျူးဘား

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Paraguay
my: ပါရာဂွေး

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Singapore
my: စင်္ကာပူ

en: Fiji
my: ဖီဂျီ

en: Timor-Leste
my: အရှေ့တီမော
