Worldmap (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: Germany
vi: Đức

en: Chad
vi: Tchad

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: Vietnam
vi: Việt Nam

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Available countries
vi: Các quốc gia được phép chọn
