Worldmap (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Tonga
bg: Тонга

en: Afghanistan
bg: Афганистан

en: Albania
bg: Албания

en: Andorra
bg: Андора

en: Angola
bg: Ангола

en: Armenia
bg: Армения

en: Nauru
bg: Науру

en: United Arab Emirates
bg: Обединени Арабски емирства

en: Fiji
bg: Фиджи
