Worldmap (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (60 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Egypt
jv: Mesir

en: Israel
jv: Israél

en: New Zealand
jv: Selandia Baru

en: Cuba
jv: Kuba

en: Brazil
jv: Brasil

en: Japan
jv: Jepang

en: Poland
jv: Polandia

en: Portugal
jv: Portugis

en: Singapore
jv: Singapura

en: Turkey
jv: Turki

en: Germany
jv: Jerman

en: Brunei
jv: Brunei Darussalam

en: Cambodia
jv: Kamboja

en: Cameroon
jv: Kamerun

en: Canada
jv: Kanada

en: Dominica
jv: Dominika

en: Ecuador
jv: Ekuador

en: France
jv: Perancis

en: Greece
jv: Yunani

en: Guatemala
jv: Guatémala

en: Hungary
jv: Hungaria

en: Iceland
jv: Islandia

en: Ireland
jv: Irlandia

en: Italy
jv: Italia

en: Kenya
jv: Kénya

en: Lebanon
jv: Libanon

en: Liberia
jv: Libéria

en: Luxembourg
jv: Luksemburg

en: Madagascar
jv: Madagaskar

en: Maldives
jv: Maladewa

en: Mexico
jv: Méksiko

en: Mozambique
jv: Mozambik

en: Netherlands
jv: Belanda

en: New Caledonia
jv: Kaledonia Baru

en: Nicaragua
jv: Nikaragua

en: Norway
jv: Norwegia

en: Papua New Guinea
jv: Papua Nugini

en: Philippines
jv: Filipina

en: Slovakia
jv: Slowakia

en: South Africa
jv: Afrika Selatan

en: Spain
jv: Spanyol

en: Sweden
jv: Swedia

en: Switzerland
jv: Swiss

en: Syria
jv: Suriah

en: Trinidad and Tobago
jv: Trinidad lan Tobago

en: Turkmenistan
jv: Turkménistan

en: Ukraine
jv: Ukraina

en: United Arab Emirates
jv: Uni Emirat Arab

en: United Kingdom
jv: Inggris

en: United States
jv: Amerika Serikat

en: Uzbekistan
jv: Uzbékistan

en: Venezuela
jv: Vénézuéla

en: Yemen
jv: Yaman

en: Zimbabwe
jv: Zimbabwé

en: Croatia
jv: Kroasia

en: Macedonia
jv: Makédonia

en: Ivory Coast
jv: Pantai Gading

en: Montenegro
jv: Monténégro

en: Timor-Leste
jv: Timor Wétan
