Worldmap (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Georgia
th: จอร์เจีย

en: Puerto Rico
th: เปอร์โตริโก

en: Thailand
th: ไทย

en: Uses
th: ใช้

en: Available countries
th: ประเทศที่มีอยู่
