Worldmap (1.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Tonga
eo: Tongo

en: Brazil
eo: Brazilo

en: Portugal
eo: Portugalujo

en: Germany
eo: Germanujo

en: Afghanistan
eo: Afganistano

en: Albania
eo: Albanio

en: Andorra
eo: Andoro

en: Angola
eo: Angolo

en: Argentina
eo: Argentino

en: Australia
eo: Aŭstralio

en: Austria
eo: Aŭstrio

en: Belgium
eo: Belgujo

en: China
eo: Ĉinujo

en: France
eo: Francujo

en: Greece
eo: Grekujo

en: Italy
eo: Italujo

en: Nauru
eo: Naura

en: Nepal
eo: Nepalo

en: Netherlands
eo: Nederlando

en: Peru
eo: Peruo

en: Spain
eo: Hispanujo

en: United Kingdom
eo: Unuiĝinta Reĝlando

en: United States
eo: Usono

en: Fiji
eo: Fiĝia
