World of Warcraft API (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (35 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Category
ar: الفئة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Icon
ar: أيقونة

en: Region
ar: منطقة

en: Titles
ar: العناوين

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Never
ar: أبدًا

en: Locale
ar: المحليات

en: item
ar: العنصر

en: items
ar: العناصر

en: Items
ar: عناصر

en: Owner
ar: المالك

en: Role
ar: دور

en: Nickname
ar: كنية

en: Gender
ar: الجنس

en: Source
ar: المصدر

en: Source type
ar: نوع المصدر

en: characters
ar: الأحرف

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Failed
ar: فشل

en: Timezone
ar: المنطقة الزمنية

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Not set
ar: غير محدد

en: titles
ar: عناوين
