World of Warcraft API (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: title
hr: naslov

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: No data
hr: Nema podataka

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Icon
hr: Ikona

en: Region
hr: Regija

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Never
hr: Nikada

en: Locale
hr: Lokalizacija

en: Items
hr: Stavke

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Role
hr: Uloga

en: Level
hr: Nivo

en: Source
hr: Izvor

en: characters
hr: znakovi

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
