World of Warcraft API (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Region
ka: რეგიონი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Never
ka: არასდროს

en: Items
ka: ელემენტები

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Role
ka: როლი

en: Source
ka: წყარო

en: Source type
ka: წყაროს ტიპი

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
