World of Warcraft API (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Title
oc: Títol

en: title
oc: títol

en: Status
oc: Estatut

en: Item
oc: Element

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Titles
oc: Títols

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Points
oc: Punts

en: Never
oc: Pas jamai

en: Locale
oc: Localizacion

en: Items
oc: Elements

en: Owner
oc: Proprietari

en: Role
oc: Ròtle

en: Level
oc: Nivèl

en: Gender
oc: Sèxe

en: Source
oc: Font

en: characters
oc: caractèrs

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: titles
oc: títols
