World of Warcraft API (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Titles
te: శీర్షికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Items
te: అంశాలు

en: Role
te: పాత్ర

en: Avatar
te: అవతారం

en: Source
te: మూలం

en: Failed
te: విఫలమైంది

en: Timezone
te: కాల మండలం
