World of Warcraft API (2.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: No data
bg: Няма данни

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Region
bg: Област на сайта

en: Titles
bg: Заглавия

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Points
bg: Точки

en: Never
bg: Никога

en: Locale
bg: Език

en: Items
bg: Новини

en: Role
bg: Роля

en: Source
bg: Източник

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Dashboard
bg: Табло
