World of Warcraft API (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (38 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Item
fa: آیتم

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: توضیحات

en: Enabled
fa: فعال

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: No data
fa: هیچ اطلاعاتی وجود ندارد.

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Icon
fa: شمایل

en: Region
fa: ناحیه

en: Titles
fa: عناوین

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Points
fa: امتیازها

en: Never
fa: هیچوقت

en: Locale
fa: بومی سازی

en: Realm
fa: ناحیه

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Owner
fa: مالک

en: Quality
fa: کیفیت

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Role
fa: نقش

en: Class
fa: کلاس

en: Level
fa: سطح

en: Gender
fa: جنسیت

en: Source
fa: منبع

en: Source type
fa: نوع منبع

en: characters
fa: حروف

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Failed
fa: ناموفق

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Last seen
fa: آخرین ورود
