World of Warcraft API (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: title
is: yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Region
is: Øki

en: Created
is: Stovnað

en: Active
is: Virkin

en: Never
is: Ongantíð

en: Locale
is: Heimasíðumál

en: Items
is: Liðir

en: Role
is: Leiklutur

en: Failed
is: Miseydnaðist
