World of Warcraft API (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (44 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Item
ja: 項目

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: No data
ja: データがありません

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Icon
ja: アイコン

en: Region
ja: リージョン

en: Titles
ja: タイトル

en: Created
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Points
ja: ポイント

en: Never
ja: なし

en: Locale
ja: ロケール

en: items
ja: アイテム

en: Items
ja: アイテム

en: Owner
ja: 所有者

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Role
ja: 役割

en: Class
ja: クラス

en: Level
ja: レベル

en: Nickname
ja: ニックネーム

en: Gender
ja: 性別

en: Source
ja: ソース

en: Source type
ja: ソースタイプ

en: characters
ja: 文字

en: Criteria
ja: 基準

en: Completed
ja: 完了

en: Failed
ja: 失敗

en: Timezone
ja: タイムゾーン

en: Characters
ja: 文字

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Last Login
ja: 最終ログイン

en: Not set
ja: 未設定

en: Toys
ja: おもちゃ

en: titles
ja: タイトル

en: Sync now
ja: 今同期
