World of Warcraft API (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: title
kk: аты

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Region
kk: Аумақ

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Never
kk: Ешқашан

en: Locale
kk: Тіл

en: Items
kk: Элементтер
