World of Warcraft API (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: title
pl: tytuł

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: No data
pl: Brak danych

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Icon
pl: Ikona

en: Titles
pl: Tytuły

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Points
pl: Punkty

en: Never
pl: Nigdy

en: Locale
pl: Język

en: Realm
pl: Obszar

en: item
pl: element

en: items
pl: elementy

en: Items
pl: Elementy

en: Owner
pl: Właściciel

en: Quality
pl: Jakość

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Role
pl: Rola

en: Class
pl: Klasa

en: Level
pl: Poziom

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Gender
pl: Płeć

en: Avatar
pl: Awatar

en: Source
pl: Źródło

en: Source type
pl: Typ źródłowy

en: characters
pl: znaków

en: Criteria
pl: Kryteria

en: Completed
pl: Zakończone

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Connection
pl: Połączenie

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Last seen
pl: Ostatnio był(a)

en: Connected
pl: Połączony

en: Abilities
pl: Zdolności

en: Save selection
pl: Zapisz zaznaczenie

en: titles
pl: tytułów
