World of Warcraft API (2.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
