World of Warcraft API (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: No data
af: Geen data

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Never
af: Nooit

en: Locale
af: Lokaal

en: Role
af: Rol

en: Source
af: Bron
