World of Warcraft API (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: No data
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Region
el: Περιοχή

en: Titles
el: Τίτλοι

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Never
el: Ποτέ

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Role
el: Ρόλος

en: Class
el: Κλάση

en: Gender
el: Γένος

en: Source
el: Πηγή

en: characters
el: χαρακτήρες

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Last seen
el: Τελευταία παρουσία

en: titles
el: τίτλοι
