World of Warcraft API (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: Status
is: Staða

en: Item
is: Hlutur

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Icon
is: Táknmynd

en: Region
is: Svæði

en: Titles
is: Titlar

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Never
is: Aldrei

en: Locale
is: Staðfærsla

en: item
is: hlutur

en: items
is: hlutir

en: Items
is: Hlutir

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Owner
is: Eigandi

en: Role
is: Hlutverk

en: Completed
is: Lokið

en: Timezone
is: Tímabelti
