World of Warcraft API (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Region
lt: Sritis

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Points
lt: Taškai

en: Never
lt: Niekada

en: Locale
lt: Lokalė

en: Realm
lt: Sritis

en: item
lt: elementas

en: items
lt: elementai

en: Items
lt: Elementai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Role
lt: Rolė

en: Class
lt: Klasė

en: Source
lt: Šaltinis

en: characters
lt: simboliai

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Characters
lt: Simboliai

en: Not set
lt: Nenustatyta

en: Neutral
lt: Neutralus

en: titles
lt: pavadinimai
