World of Warcraft API (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Icon
lv: Ikona

en: Region
lv: Reģions

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Never
lv: Nekad

en: Locale
lv: Lokāle

en: Realm
lv: Valstība

en: Items
lv: Vienumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Role
lv: Loma

en: Nickname
lv: Segvārds

en: Source
lv: Avots

en: characters
lv: simboli

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Configured
lv: Konfigurēts
