World of Warcraft API (2.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Title
nl: Titel

en: title
nl: titel

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: No data
nl: Geen gegevens

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Icon
nl: Pictogram

en: Region
nl: Gebied

en: Titles
nl: Titels

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Points
nl: Punten

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Never
nl: Nooit

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Role
nl: Rol

en: Class
nl: Klasse

en: Level
nl: Niveau

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Source
nl: Bron

en: Source type
nl: Brontype

en: characters
nl: tekens

en: Completed
nl: Voltooid

en: Failed
nl: Mislukt

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: character
nl: teken

en: Active characters
nl: Actieve karakters

en: Characters
nl: Tekens

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Connection
nl: Verbinding

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Last seen
nl: Laatst gezien

en: titles
nl: titels

en: Achievements
nl: Prestaties

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Imported @name
nl: @name geïmporteerd
