World of Warcraft API (2.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Region
sq: Sektori

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Locale
sq: Gjuha

en: Items
sq: Elementët
